Kimler Kullanır?

doğaSpot Outdoor

Alışveriş Merkezleri , Gösteri Salonları , Konser Alanları , Spor Tesisleri, Öğrenci Yurtları, Eğitim Kurumları (okul, dersane, vb), Kampüsler ve tüm açık alanlarda kullanılabilir.

İnternet erişimini paylaştırırken, söz konusu suç oluşturan içeriklere erişimi önlemek için tedbirler almak ve bunları loglamak internet erişimini paylaştıran tüm iş yerleri için zorunludur. 

Fiyat bilgisi için tıklayınız...

doğaSpot Cafe 

Cafe ve restaurant gibi bağımsız bireysel kullanıcıların olduğu lokasyonlarda kullanılır.

Gelişen teknolojiyle birlikte artan mobil cihaz ve akıllı telefon sayısı beraberinde insanların da kullanım alışkanlıklarını değiştirdi. Özellikle son yıllarda mekan bağımsız olarak iş yapan kişi sayısında artış gözlenirken, kişiler akıllı telefonları sayesinde her an sosyal medyada var olabiliyorlar. Gittiği cafede yapılan check-inlerden tutun da içtiği kahveyi, yediği yemeği, arkadaşlarını ve kendilerini fotoğraflamaları oldukça arttı. İnsanlar onlara kaliteli İnternet hızı sunan cafeleri daha çok tercih etmeye başladılar. Böyle olunca da cafeler için kaliteli İnternet hizmeti sunmanın önemi fazlasıyla arttı. 

Cafe Entegrasyonu Nasıl Çalışır?

Cafeye gelen müşteriler İnternet’e bağlanmak istediklerinde Wi-Fi şifresi sormak yerine direkt olarak bağlanırlar ve sizin belirlediğiniz sayfaya yönlenirler. Bu sayfada onlardan kullanıcı oluşturmaları ya da cep telefonu numaralarını vererek SMS doğrulaması istenir. Müşteriler bu sayede İnternet’e bağlanırlar.

Cafeye gelen müşterilerin yaptığı işlemler 5651 loglama kanuna göre Tübitak Zaman Damgası’na göre kayıt altına alınır.

Dilediğiniz siteleri ve sayfaları engelleyebilir, bu sayede kötü kullanımların önüne geçebilirsiniz. 

İnternet hızınızı belirlediğiniz seviyelerde paylaştırabilir, bu sayede indirme hızını kısıtlayarak aşırı kullanımın önüne geçebilirsiniz. Bu durum müşterilerinize kaliteli İnternet hizmeti vermenizi sağlar.

Firewall (Güvenlik Duvarı) ile zararlı sitelerin ağınıza ve dolayısıyla müşterilerinizin kişisel cihazlarına zarar vermesini engellersiniz.

Fiyat bilgisi için tıklayınız...

 

doğaSpot Otel

Otel, Kongre Merkezleri, Eğitim Kurumları gibi, giriş esnasında kaydı alınan bireysel kullanıcıların olduğu lokasyonlarda kullanılır.

Otel entegrasyonu, otelinize gelen müşterilere, aylık spor salonu ve SPA üyelerine, otelinizdeki toplantı ve etkinlik katılımcılarına ve lobide misafirlere sağlıklı, kaliteli ve güvenli bir İnternet hizmeti sunmanızı sağlayan ve 5651 loglama kanuna uygun bir yapıdır. 

Otel seçiminde çok önemli bir etken olan Wi-Fi hizmetiniz DoğaSpot Otel Entegrasyonu sayesinde çok daha kaliteli ve güvenli olacak. 

DoğaSpot Otel Entegrasyonu Nasıl Çalışır?

DoğaSpot kurulumunuz gerçekleştirildikten sonra işletme çalışanlarınız ile müşterilerinizi farklı ağlara yönlendirirsiniz.

İşletme çalışanlarınız farklı ağ üzerinden hızlı bir şekilde otel yazılımına entegre olarak çalışabilir.

Müşterileriniz SMS onayı, T.C. Kimlik No onayı ya da onlara özel atayacağınız kullanıcı adı ve şifre ile İnternet’e bağlanabilir.

Müşterilerinize ister ücretli, ister ücretsiz, isterseniz de süre sınırı koyarak İnternet hizmeti verebilirsiniz.

:100.0%'> Otel Entegrasyonu sayesinde çok daha kaliteli ve güvenli olacak. 

Müşterilerinizin İnternet hızını sınırlayabilirsiniz. Bu sayede her müşterinize daha kaliteli İnternet bağlantısı sunabilirsiniz.

İstediğiniz siteleri, sayfaları ya da kelimeleri engelleyebilir, müşterilerinizin bu içeriklere erişimini sınırlayabilirsiniz.

Otelde konaklayan, spor salonu, SPA, etkinlik ve toplantı gibi imkanlarınızdan faydalanan müşteri gruplarına farklı İnternet hizmeti seçenekleri sunabilirsiniz. Örneğin sadece lobide bekleyen misafirlere süre sınırlı İnternet hizmeti sağlarken, toplantı için gelen misafirlere SMS entegrasyonuyla hizmet verebilirsiniz.

Çalışanlarınız müşterilerden bağımsız bir ağ kullanacakları için İnternet hızları etkilenmeden hızlıca çalışmalarını sağlayabilirsiniz.

Popüler otel yazılım programlarıyla entegre çalışır. Bu sayede işlerinizi daha kolay ve daha hızlı yapabilirsiniz.

Firewall (Güvenlik Duvarı) ile zararlı sitelerin ağınıza ve dolayısıyla müşterilerinizin kişisel cihazlarına zarar vermesini engellersiniz.

Fiyat bilgisi için tıklayınız...

 

doğaSpot Şirket 

Ziyaret ve toplantı amacıyla şirkete gelen çalışanlar dışındaki kullanıcıların loglanmasını sağlar.

Günümüz şirketlerinin olmazsa olmazı güçlü bir şirket iletişim altyapısıdır. Bu altyapı ile hem şirket çalışanlarına hem de şirketinize gelen çözüm ve iş ortaklarınıza güvenli bir kaliteli İnternet altyapısı sunmanız gerekmektedir. Yoğun bir şekilde kullanılan kişisel cihazlarla birlikte bu ihtiyaç daha çok belirmiştir. 

DoğaSpot Şirket Entegrasyonu Nedir?

DoğaSpot Şirket Entegrasyonu, şirketler için hazırlanan özel yapısı sayesinde güvenli, kaliteli ve kontrol altında tutulabilir bir İnternet erişimi sağlamaktadır. Bunu sağlarken de 5651 loglama kanununa uygun olarak hareket eder.

Şirket Entegrasyonu Nasıl Çalışır?

Şirketinizin çalışanlarının haricinde, şirketinize gelen çözüm ortaklarınıza ve misafirlerinize SMS doğrulamasıyla süre sınırlı ya da sınırsız İnternet erişimi verebilirsiniz. Bu erişim ile çalışanlarınızın ve misafirlerinizin bağlanma biçimlerini ayırır ve birbirlerinden etkilenmelerini engellersiniz.

DoğaSpot Şirket Entegrasyonunun Faydaları Nelerdir?

Misafirlerinizin ya da çözüm ortaklarınızın yaptığı işlemler 5651 loglama kanuna göre Tübitak Zaman Damgası’na göre kayıt altına alınır.

İstediğiniz siteleri ve sayfaları engelleyebilir, bu sayede kötü kullanımların önüne geçebilirsiniz. 

İnternet hızınızı belirlediğiniz seviyelerde paylaştırabilir, bu sayede indirme hızını kısıtlayarak aşırı kullanımın önüne geçebilirsiniz. Bu durum hem çözüm ortaklarınızın hem de çalışanlarınızın kaliteli İnternet hizmeti almasını sağlar.

Firewall (Güvenlik Duvarı) ile zararlı sitelerin ağınıza ve çözüm ortaklarınızın cihazlarına zarar vermesini engellersiniz.

Fiyat bilgisi için tıklayınız...

Copyrights © 2015 Doğa Telekom. Tüm hakları saklıdır.
Doğa Telekomünikasyon Yazılım Bilgisayar Bilişim Sistemleri Eğitim Danışmanlık A.Ş.